לוחות PET אקוסטיים

הוא פאנל אקוסטי עשוי מ- 100% סיבי פוליאסטר Pet

תיאור כללי

לוחות עשויים פוליאסטר דחוס, החומר קל משקל ועמיד לנזקים. בעל יכולות מכאניות מצוינות אשר מקנות מגוון אופציות עיצוביות.

שימושים

לוחות PET  שנקראים גם לוחות פוליאסטר דחוסים, הם פתרון שמבטיח אפשרויות אקוסטיות משופרות במגוון מרחבים ומספקים גם יתרונות דקורטיביים וסביבתיים.

יתרונות השימוש בPET :

ספיגת רעש: לוחות PET  מיועדים לספוג ביעילות אנרגיה של גלי קול. המבנה המקורי של סיבי הפוליאסטר מכיל מרווחי אוויר אשר סופגים ומפזרים אנרגיה שמפחיתה את הולכות רעש ומשפרים את איכות האקוסטיקה בכלל. זה הופך אותם לבחירה מעולה למרחבים בהם שליטה ברעש היא חיונית, כמו במשרדים, חדרי ישיבות, תיאטראות, חדרי קולנוע ביתיים ואולפני הקלטה.

חומר סביבתי: לוחות אלו מיוצרים ממאגרי פוליאסטר ממוחזרים ב-100%, דבר שהופך אותם לבחירה סביבתי. השימוש בחומרים ממוחזרים לא רק מפחית את הפסולת, אלא גם תורם לשמירה על הסביבה וחסכון באנרגיה.

רב-תכונות אסתטיות: לוחותPET  קיימים במגוון צבעים, מרקמים ועוביים, כך שהם מאפשרים אפשרויות עיצוב יצירתיות ומותאמות אישית. אפשר לשבץ אותם באופן חלק ואחיד למגוון הגדרות פנים, מוסיפים להן טון חם ויופי טבעי וגורמים להן לקיים את מטרת הספיגה שלהן.

התקנה פשוטה: הלוחות להתקנה יחסית בקלות. ניתן להתקין אותם על קירות או תקרות באמצעות שימוש בשיטות שונות, כך שהם מתאימים גם לפרויקטים של חידוש וגם לבנייה חדשה. מבנה המוצר מקל משמעותית על תהליך ההתקנה והטיפול.

איכות: לוחות מסיבי פוליאסטר מקבלים על עצמם שם טוב בכדאיותם. הם מתנגשים בעומסים ועמידים בפני נזקים/שברים, ובכך מבטיחים פתרון שימושי לשליטה ברעש ועיצוב במרחבי פנים באופן נצחי. השימוש בחומרים ממוחזרים משפר את עמידותם.

יישומים מגוונים: לוחות אלו מתאימים לספר מגוון יישומים, כולל מרחבים מסחריים ומגורים. ניתן להשתמש בהם במשרדים, בבתי ספר, במסעדות, באולמות הופעות, בתיאטרונים ביתיים ועוד.

התאמה אישית: לוחותPET  ניתן להתאמה אישית לדרישות עיצוביות ואקוסטיות מסוימות. אפשר לחתוך אותם לצורות, גדלים ותבניות שונות כדי ליצור מראה ייחודי או למקסם את ביצועי האקוסטיקה שלהם למרחבים ספציפיים.

לסיכום, לוחות שמע PET  מציעים פתרון אקולוגי, מגוון ויעיל לשליטה ברעש ולעיצוב פנים. הם בחירה סביבתית היכולה לשדרג את האקוסטיקה והאסתטיקה של מרחב תוך תרומה למרחב שקט ונעים יותר.

מאפיינים

 • בטוח וידידותי לסביבה, פליטת הפורמלדהיד עומדת בדרישות הלאומיות.
 • עמידות חזקה, לוחות הPET מיוצרים בכבישה חמה, כך שהוא אלסטי ויכול לעמוד בכוח פגיעה עצום ללא כל עיוות.
 • תחזוקה פשוטה, ניתן לנקות עם שואב אבק או מברשת.
 • התקנה על ידי הדבקה ישירות לקיר או התקרה.
 • בליעת קול מעולה. מקדם בליעת הקול הוא מעל 0.9 בטווח התדרים של 125-400
 • ניתן לחתוך אותו בקלות יתרה על ידי סכין ולהדביקו עם דבק בעל צמיגות גבוהה.
 • ניתן לשלב עשרות צבעים וצורות וטקסטורות שונות אשר נותנים יתרון דקורטיבי.
 • בעל תן אש

התקנה

שיטת ההתקנה של הפאנל האקוסטי לחיות מחמד בצורה מלאה

 •  פאנל אקוסטי לחיות מחמד התקנה מלאה לפני הבחירה והפריסה של הלוח

שימו לב להבדל הצבעים, בררו את מרכז משטח ההדבקה, ציירו כובע, והשתמשו בדרך הלבנה, מנקודת המרכז כדי להתחיל את שורת הלוחות. (טיפ של כלב ארנב: ללבוש כפפות כדי למנוע זיהום אה).

 •  חותכים את משטח הלוח

השתמש בסרגל פלדה וסכין חדה כדי לחתוך או לקצץ בהתאם. אם אתה רוצה להיות יפה יותר, אתה יכול להטות את הלהב פנימה 0.5 מ"מ עד 1 מ"מ בעת החיתוך כדי להקל על העגינה של קצה הלוח ולהקטין את הפער.

 •  הדבק
  •  מצע מלט או עץ: אתה יכול לבחור דבק נטול בנזן על בסיס ניאופרן או לטקס לבן.
  •  מצע ללוח גבס עם פני נייר: מכיוון שלא קל להירטב, אתה יכול לבחור לטקס לבן או תאית כדבק טפטים לחומר גלם. (דבק מברשת יש לתקן מיד עם מסמרים גרגרים כדי למנוע שהדבק לא יתייבש, הלוח זז) ויש לשים לב שבקל או עלול להיות נתון ללחות, הנחת היסוד של בחירת הדבק היא להבטיח איכות.
  •  לוח אקוסטי לחיות מחמד בצורה מלאה הוא חומר נקבובי, קל מאוד לספוג דבק, חוסם את החור, משפיע על פונקציית ספיגת הקול של חלל הפוסט. לכן, אני מציעה כאן: לבנייה, אתה יכול להבריש דבק בצד אחד, כלומר, רק במצע או דבק מברשת קיל, להבריש כמות דבק מהרגיל מעט, אבל גם עם ציפורני הגרגרים לתקן.

צרו קשר

דובלר 2002 מקיימת קשר הדוק עם אדריכל/ יועץ האקוסטיקה/ יועץ תרמי בפרויקט ויועצת לו בכל שלבי התכנון והביצוע, תוך התאמת החומרים לדרישות המיוחדות של כל פרויקט.

צרו קשרפרטים נוספים

נשמח לעמוד לשרותכם

אנא מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם

תתקשר עכשיו